Meer dan 6.366 vloeren





Ambiant Ceramo grey Tegel Click
Oorspronkelijke prijs was: € 49,95.€ 37,46Huidige prijs is: € 37,46. per m2
De Ceramo grey Tegel Click is een grijze en betonlook PVC vloer in de serie Ambiant Ceramo met geïntegreerde IXPE-ondervloer. Deze vloer bevat een toplaag van 0,55 mm met hoge kwaliteit. Afwerking met allover structuur embossing.
Gratis staalaanvraag voor Ambiant Ceramo grey Tegel Click
Vraag een gratis staal aan voor Ambiant Ceramo grey Tegel Click om de nieuwe PVC vloer in je eigen huis te kunnen bekijken.
De PVC vloer Ambiant Ceramo grey Tegel Click door ons laten leggen?
Benieuwd naar de mogelijkheden voor het all-in laten leggen van je nieuwe vloer? Gebruik onze offerte aanvragen pagina voor het opvragen van een offerte.
Gratis offerte aanvragenBeschrijving
Ambiant Ceramo grey Tegel Click – Luxe Tegel vloer met klikgemak
Wat is een Ambiant Ceramo grey Tegel Click vloer?
De Ambiant Ceramo grey Tegel Click is een hoogwaardige PVC vloer in Tegelmotief met een handige klikverbinding. Deze vloer combineert een warme Betonlook met het comfort en de duurzaamheid van PVC, en is eenvoudig zelf te leggen.
Voordelen van Ambiant Ceramo grey Tegel Click
- Eenvoudige installatie dankzij het clicksysteem – ideaal voor doe-het-zelvers
- Waterbestendig en slijtvast – geschikt voor intensief gebruik in elke ruimte
- Stijlvolle Tegellook – geeft elke kamer een luxe uitstraling
Veelgestelde vragen over Ambiant Ceramo grey Tegel Click
Is de Ambiant Ceramo grey Tegel Click geschikt voor gezinnen met kinderen of huisdieren?
Ja, deze vloer is zeer slijtvast en bestand tegen krassen en vocht, waardoor hij perfect is voor drukke huishoudens met kinderen of huisdieren.
Hoe onderhoud ik een Ambiant Ceramo grey Tegel Click vloer?
- Stofzuig regelmatig met een zachte borstel
- Dweil met een licht vochtige doek en een PVC-vloerreiniger
- Vermijd agressieve schoonmaakmiddelen of schurende sponsen
Ambiant kopen bij PVC-vloeren.nl
Ontdek de Ambiant Ceramo grey Tegel Click nu voor slechts €49.95 per m². *Huidige advies prijs, let op lopende aanbiedingen. Bestel eenvoudig online of neem contact op voor persoonlijk advies.
Whatsapp ons voor een gratis vloeradvies op maat!
Aanvullende informatie
| Merk | |
|---|---|
| Serie | |
| Patroon | |
| Methode | |
| Ondervloer | Met geïntegreerde ondervloer, Met geïntegreerde IXPE-ondervloer |
| Installatie | Zwevend |
| Dikte | 7,0 mm |
| Afmeting | 61 x 61 cm |
| Afmetingen | 610 × 610 × 7 mm |
| Meterprijs | € 37,46 per m2 |
| Pakinhoud | 2,23 m2 |
| Toplaag | 0,55 mm |
| Kleuren | |
| Bevel | |
| Embossing | |
| Looks | |
| Geluidsreductie | 10 dB |
| Vloerverwarming | Geschikt voor vloerverwarming |
| Traprenovatie | Geschikt met: Ambiant Traptreden set pvc Ceramo XL grey |
| Categorieën | PVC Vloeren, Klik PVC Vloeren, Ambiant Klik PVC Vloeren, Ambiant Ceramo Klik PVC Vloeren, Tegel Klik PVC Vloeren |
Over Ambiant
Ambiant PVC | Hét merk dat staat voor een complete collectie moderne vloeren. Vloeren die zich onderscheiden door design, kwaliteit, prijs én duurzaamheid. Een vloer die iedere ruimte voorziet van de juiste ambiance. Deze collecties zijn volledig afgestemd op jouw wensen en de laatste woontrends. Voor elke woonstijl een vloer. Of om het anders te omschrijven, wat jouw unieke stijl ook is, Ambiant heeft de vloer waarbij jij je thuis voelt. Met alles wat erbij hoort betreft leggen, afwerking en onderhoud.




















