Meer dan 6.366 vloeren





Ambiant Cerino taupe Tegel XL Dryback
Oorspronkelijke prijs was: € 42,95.€ 32,21Huidige prijs is: € 32,21. per m2
De Cerino taupe Tegel XL Dryback is een grijze en betonlook PVC vloer in de serie Ambiant Cerino. Deze vloer bevat een toplaag van 0,55 mm met hoge kwaliteit. Afwerking met allover structuur embossing.
Gratis staalaanvraag voor Ambiant Cerino taupe Tegel XL Dryback
Vraag een gratis staal aan voor Ambiant Cerino taupe Tegel XL Dryback om de nieuwe PVC vloer in je eigen huis te kunnen bekijken.
De PVC vloer Ambiant Cerino taupe Tegel XL Dryback door ons laten leggen?
Benieuwd naar de mogelijkheden voor het all-in laten leggen van je nieuwe vloer? Gebruik onze offerte aanvragen pagina voor het opvragen van een offerte.
Gratis offerte aanvragenAanvullende informatie
| Merk | |
|---|---|
| Serie | |
| Patroon | |
| Methode | |
| Installatie | Verlijmd |
| Dikte | 2,5 mm |
| Afmeting | 91 x 91 cm |
| Afmetingen | 914 × 914 × 2,5 mm |
| Meterprijs | € 32,21 per m2 |
| Pakinhoud | 5,02 m2 |
| Toplaag | 0,55 mm |
| Kleuren | |
| Bevel | |
| Embossing | |
| Looks | |
| Vloerverwarming | Geschikt voor vloerverwarming |
| Traprenovatie | Geschikt voor traprenovatie |
| Categorieën | PVC Vloeren, Plak PVC Vloeren, Ambiant Plak PVC Vloeren, Ambiant Cerino Plak PVC Vloeren, Tegel Plak PVC Vloeren |
Over Ambiant
Ambiant PVC | Hét merk dat staat voor een complete collectie moderne vloeren. Vloeren die zich onderscheiden door design, kwaliteit, prijs én duurzaamheid. Een vloer die iedere ruimte voorziet van de juiste ambiance. Deze collecties zijn volledig afgestemd op jouw wensen en de laatste woontrends. Voor elke woonstijl een vloer. Of om het anders te omschrijven, wat jouw unieke stijl ook is, Ambiant heeft de vloer waarbij jij je thuis voelt. Met alles wat erbij hoort betreft leggen, afwerking en onderhoud.


















