Meer dan 6.286 vloeren


Bodiax Stone 624 Morvan Tegel Dryback
Oorspronkelijke prijs was: € 36,95.€ 31,41Huidige prijs is: € 31,41. per m2
De Stone 624 Morvan Tegel Dryback is een bruine en betonlook PVC vloer in de serie Bodiax Stone. Deze vloer bevat een toplaag van 0,55 mm met hoge kwaliteit.
De PVC vloer Bodiax Stone 624 Morvan Tegel Dryback door ons laten leggen?
Benieuwd naar de mogelijkheden voor het all-in laten leggen van je nieuwe vloer? Gebruik onze offerte aanvragen pagina voor het opvragen van een offerte.
Gratis offerte aanvragenRoomvisualisator
Bekijk deze vloer in de online visualisator
Beschrijving
Bodiax Stone 624 Morvan Tegel Dryback – Elegantie in elk interieur
Wat is een Bodiax Stone 624 Morvan Tegel Dryback vloer?
De Bodiax Stone 624 Morvan Tegel Drybackis een hoogwaardige PVC vloer met een Tegel patroon en dryback-installatie. Deze vloer biedt een klassieke uitstraling met moderne prestaties en wordt verlijmd voor maximale stabiliteit.
Voordelen van Bodiax Stone 624 Morvan Tegel Dryback
- Stijlvol Tegel patroon – geeft een ruimtelijk en luxe effect
- Dryback-installatie – verlijmd voor extra stevigheid en duurzaamheid
- Slijtvast en onderhoudsvriendelijk – geschikt voor intensief gebruik
Veelgestelde vragen over Bodiax Stone 624 Morvan Tegel Dryback
Is de Bodiax Stone 624 Morvan Tegel Dryback geschikt voor gezinnen met kinderen of huisdieren?
Ja, deze vloer is zeer slijtvast en bestand tegen krassen en vocht, waardoor hij perfect is voor drukke huishoudens met kinderen of huisdieren.
Hoe onderhoud ik een Bodiax Stone 624 Morvan Tegel Dryback vloer?
- Stofzuig regelmatig met een zachte borstel
- Dweil met een licht vochtige doek en een PVC-vloerreiniger
- Vermijd agressieve schoonmaakmiddelen of schurende sponsen
Bodiax kopen bij PVC-vloeren.nl
Ontdek de Bodiax Stone 624 Morvan Tegel Dryback nu voor slechts €36.95 per m². *Huidige advies prijs, let op lopende aanbiedingen. Bestel eenvoudig online of neem contact op voor persoonlijk advies.
Whatsapp ons voor een gratis vloeradvies op maat!
Aanvullende informatie
| Merk | |
|---|---|
| Serie | |
| Patroon | |
| Methode | |
| Installatie | Verlijmd |
| Dikte | 2,5 mm |
| Afmeting | 46 x 91 cm |
| Afmetingen | 914,4 × 457,2 × 2,5 mm |
| Meterprijs | € 31,41 per m2 |
| Pakinhoud | 3,34 m2 |
| Toplaag | 0,55 mm |
| Kleuren | |
| Bevel | |
| Looks | |
| Vloerverwarming | Geschikt voor vloerverwarming |
| Traprenovatie | Geschikt voor traprenovatie |
| Categorieën | PVC Vloeren, Plak PVC Vloeren, Bodiax Plak PVC Vloeren, Bodiax Stone Plak PVC Vloeren, Tegel Plak PVC Vloeren |
Over Bodiax
Voor ieder interieur en iedere leefstijl een passende PVC vloer. Bodiax PVC vloeren zijn het beste van Nederlandse bodem. Voor net dat beetje extra comfort dat van je huis je thuis maakt.

















