Meer dan 6.366 vloeren


Calitex Kakadu Plank Click
Oorspronkelijke prijs was: € 34,95.€ 29,71Huidige prijs is: € 29,71. per m2
De Kakadu Plank Click is een bruine en houtlook PVC vloer in de serie Calitex Originals met 1 mm geïntegreerde IXPE-ondervloer. Deze vloer bevat een toplaag van 0,55 mm met hoge kwaliteit. Afwerking met embossed in register embossing.
Gratis staalaanvraag voor Calitex Kakadu Plank Click
Vraag een gratis staal aan voor Calitex Kakadu Plank Click om de nieuwe PVC vloer in je eigen huis te kunnen bekijken.
De PVC vloer Calitex Kakadu Plank Click door ons laten leggen?
Benieuwd naar de mogelijkheden voor het all-in laten leggen van je nieuwe vloer? Gebruik onze offerte aanvragen pagina voor het opvragen van een offerte.
Gratis offerte aanvragenAanvullende informatie
| Merk | |
|---|---|
| Serie | |
| Patroon | |
| Methode | |
| Ondervloer | Met geïntegreerde ondervloer, Met geïntegreerde IXPE-ondervloer, Met 1 mm geïntegreerde IXPE-ondervloer |
| Installatie | Zwevend |
| Dikte | 5,0 mm |
| Afmeting | 23 x 120 cm |
| Afmetingen | 1200 × 228 × 5 mm |
| Meterprijs | € 29,71 per m2 |
| Pakinhoud | 2,50 m2 |
| Toplaag | 0,55 mm |
| Kleuren | |
| Bevel | |
| Embossing | |
| Looks | |
| Vloerverwarming | Geschikt voor vloerverwarming |
| Traprenovatie | Geschikt voor traprenovatie |
| Categorieën | PVC Vloeren, Klik PVC Vloeren, Calitex Klik PVC Vloeren, Calitex Originals Klik PVC Vloeren, Plank Klik PVC Vloeren |
Over Calitex
Calitex PVC vloeren bevat harmonieuze en eigentijdse designs die rust en elegantie brengt in het interieur. Dit merk omvat de patronen: plank, visgraat en tegels in mooie en ontspannende designs.
PVC vloer rechte plank – strak, stijlvol en tijdloos
Ben je op zoek naar een PVC vloer met een rechte plank? Dan zit je hier goed. De rechte PVC vloer is dé klassieker onder de vloerpatronen en past perfect in ieder interieur. Of je nu kiest voor plak PVC rechte plank of juist voor click PVC rechte plank, dit patroon straalt rust en eenheid uit. Een PVC rechte plank zorgt voor een optisch grotere ruimte dankzij de lange, rechte lijnen. Het is een ideale keuze als je houdt van een rustige basis met een moderne twist. Dankzij de verschillende opties in klik PVC recht of plak PVC recht, kun je de vloer precies afstemmen op jouw woonsituatie. Wil je een vloer die strak ligt en lang meegaat? Dan zijn PVC rechte stroken een uitstekende keuze. Onze PVC vloer recht is verkrijgbaar in diverse kleuren, structuren en afwerkingen. Of je nu houdt van een warme houtlook of een koelere, moderne uitstraling – er is altijd een variant die bij jouw smaak past.














