Meer dan 6.394 vloeren




Castell Supreme 302 SPC 002 Salsa Sand Plank Click
Oorspronkelijke prijs was: € 39,95.€ 35,96Huidige prijs is: € 35,96. per m2
De Supreme 302 SPC 002 Salsa Sand Plank Click is een bruine en houtlook PVC vloer om eenvoudig zelf te leggen in de serie Castell Supreme met geïntegreerde IXPE-ondervloer. Deze klik PVC vloer is voorzien van een handige klikverbinding en wordt zwevend gelegd, waardoor verlijmen niet nodig is. Ideaal wanneer je op zoek bent naar een eenvoudig te leggen PVC vloer. Bevat een toplaag van 0,55 mm met hoge kwaliteit.
Plintactie: Combineer deze PVC vloer nu met gratis plint, voor elke vierkante meter PVC krijg je één meter plint gratis.
Gratis staalaanvraag voor Castell Supreme 302 SPC 002 Salsa Sand Plank Click PVC vloerstaal
Vraag een gratis staal aan van Castell voor Supreme 302 SPC 002 Salsa Sand Plank Click om deze nieuwe PVC vloer in je eigen huis te kunnen bekijken.
Deze PVC vloer van Castell door ons laten leggen met onze All-in montage?
Benieuwd naar de mogelijkheden voor het all-in laten leggen van je nieuwe vloer? Gebruik onze offerte aanvragen pagina voor het opvragen van een offerteprijs.
Gratis offerte aanvragenBeschrijving
Castell Supreme 302 SPC 002 Salsa Sand Plank Click – Luxe Plank vloer met klikgemak
Wat is een Castell Supreme 302 SPC 002 Salsa Sand Plank Click vloer?
De Castell Supreme 302 SPC 002 Salsa Sand Plank Click is een hoogwaardige PVC vloer in Plankmotief met een handige klikverbinding. Deze vloer combineert een warme Houtlook met het comfort en de duurzaamheid van PVC, en is eenvoudig zelf te leggen.
Voordelen van Castell Supreme 302 SPC 002 Salsa Sand Plank Click
- Eenvoudige installatie dankzij het clicksysteem – ideaal voor doe-het-zelvers
- Waterbestendig en slijtvast – geschikt voor intensief gebruik in elke ruimte
- Stijlvolle Planklook – geeft elke kamer een luxe uitstraling
Veelgestelde vragen over Castell Supreme 302 SPC 002 Salsa Sand Plank Click
Is de Castell Supreme 302 SPC 002 Salsa Sand Plank Click geschikt voor gezinnen met kinderen of huisdieren?
Ja, deze vloer is zeer slijtvast en bestand tegen krassen en vocht, waardoor hij perfect is voor drukke huishoudens met kinderen of huisdieren.
Hoe onderhoud ik een Castell Supreme 302 SPC 002 Salsa Sand Plank Click vloer?
- Stofzuig regelmatig met een zachte borstel
- Dweil met een licht vochtige doek en een PVC-vloerreiniger
- Vermijd agressieve schoonmaakmiddelen of schurende sponsen
Castell kopen bij PVC-vloeren.nl
Ontdek de Castell Supreme 302 SPC 002 Salsa Sand Plank Click nu voor slechts €39.95 per m². *Huidige advies prijs, let op lopende aanbiedingen. Bestel eenvoudig online of neem contact op voor persoonlijk advies.
Whatsapp ons voor een gratis vloeradvies op maat!
Aanvullende informatie
| Merk | |
|---|---|
| Serie | |
| Patroon | |
| Methode | |
| Ondervloer | Met geïntegreerde IXPE-ondervloer |
| Installatie | Zwevend |
| Dikte | 5,0 mm |
| Afmeting | 23 x 122 cm |
| Afmetingen | 1220 × 228 × 5 mm |
| Meterprijs | € 35,96 per m2 |
| Pakinhoud | 2,23 m2 |
| Toplaag | 0,55 mm |
| Kleuren | |
| Looks | |
| Geluidsreductie | 18 dB |
| Vloerverwarming | Geschikt voor vloerverwarming |
| Traprenovatie | Geschikt voor traprenovatie |
| Categorieën | PVC Vloeren, Klik PVC Vloeren, Castell Klik PVC Vloeren, Castell Supreme Klik PVC Vloeren, Plank Klik PVC Vloeren |
Over Merken
Over Castell
Castell PVC-collectie, stijlvolle, duurzame vloeren die elke ruimte tot leven brengen. Dankzij de matte afwerking, Register Embossed toplaag van 0,55 mm, én de 4-zijdige V-groef komt de authentieke houtlook prachtig tot zijn recht. Deze vloer is ideaal voor intensief gebruik en eenvoudig in onderhoud – perfect voor een tijdloze en hoogwaardige inrichting.
PVC vloer rechte plank – strak, stijlvol en tijdloos
Ben je op zoek naar een PVC vloer met een rechte plank? Dan zit je hier goed. De rechte PVC vloer is dé klassieker onder de vloerpatronen en past perfect in ieder interieur. Of je nu kiest voor plak PVC rechte plank of juist voor click PVC rechte plank, dit patroon straalt rust en eenheid uit. Een PVC rechte plank zorgt voor een optisch grotere ruimte dankzij de lange, rechte lijnen. Het is een ideale keuze als je houdt van een rustige basis met een moderne twist. Dankzij de verschillende opties in klik PVC recht of plak PVC recht, kun je de vloer precies afstemmen op jouw woonsituatie. Wil je een vloer die strak ligt en lang meegaat? Dan zijn PVC rechte stroken een uitstekende keuze. Onze PVC vloer recht is verkrijgbaar in diverse kleuren, structuren en afwerkingen. Of je nu houdt van een warme houtlook of een koelere, moderne uitstraling – er is altijd een variant die bij jouw smaak past.
Je zou ook kunnen houden van …

Castell10% kortingplintactie!Castell Supreme 312 SPC 051 Honey White Plank Click
Oorspronkelijke prijs was: € 39,95.€ 35,96Huidige prijs is: € 35,96. per m2 Direct leverbaarMeer informatie
Castell10% kortingplintactie!Castell Supreme 312 SPC 054 Honey Grey Plank Click
Oorspronkelijke prijs was: € 39,95.€ 35,96Huidige prijs is: € 35,96. per m2 Direct leverbaarMeer informatie
Castell10% kortingplintactie!Castell Supreme 302 SPC 003 Salsa Taupe Plank Click
Oorspronkelijke prijs was: € 39,95.€ 35,96Huidige prijs is: € 35,96. per m2 Direct leverbaarMeer informatie
Castell10% kortingplintactie!Castell Supreme 312 SPC 053 Honey Naturel Plank Click
Oorspronkelijke prijs was: € 39,95.€ 35,96Huidige prijs is: € 35,96. per m2 Direct leverbaarMeer informatie













