Meer dan 6.285 vloeren




Floorify Frieda Hongaarse punt Click
€ 64,95 per m2
De Frieda Hongaarse punt Click is een beige en houtlook PVC vloer in de serie Floorify Mango zonder geïntegreerde ondervloer. Deze vloer bevat een toplaag van 0,55 mm met hoge kwaliteit.
Ondervloeractie: Combineer nu met een gratis Floorify Comfort ondervloer of Floorify Performance ondervloer voor maar € 3,00 p/m2
Gratis staalaanvraag voor Floorify Frieda Hongaarse punt Click
Vraag een gratis staal aan voor Floorify Frieda Hongaarse punt Click om de nieuwe PVC vloer in je eigen huis te kunnen bekijken.
De PVC vloer Floorify Frieda Hongaarse punt Click door ons laten leggen?
Benieuwd naar de mogelijkheden voor het all-in laten leggen van je nieuwe vloer? Gebruik onze offerte aanvragen pagina voor het opvragen van een offerte.
Gratis offerte aanvragenAanvullende informatie
| Merk | |
|---|---|
| Serie | |
| Patroon | |
| Methode | |
| Ondervloer | Zonder geïntegreerde ondervloer |
| Installatie | Zwevend |
| Dikte | 6,0 mm |
| Afmeting | 129 x 31 cm |
| Afmetingen | 305 × 1293 × 6 mm |
| Meterprijs | € 64,95 per m2 |
| Pakinhoud | 1,58 m2 |
| Toplaag | 0,55 mm |
| Kleuren | |
| Looks | |
| Vloerverwarming | Geschikt voor vloerverwarming |
| Traprenovatie | Niet geschikt voor traprenovatie |
| Categorieën | PVC Vloeren, Klik PVC Vloeren, Floorify Klik PVC Vloeren, Floorify Mango Klik PVC Vloeren, Hongaarse punt Klik PVC Vloeren |
Over Floorify
Floorify vloeren combineren de natuurlijke look van hout of steen met gebruiksgemak. Kies voor het handige kliksysteem of de strakke afwerking van Plak PVC. De vloeren zijn stil, warm en watervast. Ze passen in elke ruimte, zijn geschikt voor bijna elke ondergrond en eenvoudig in onderhoud.
Hongaarse punt PVC vloer – elegantie in perfectie
De Hongaarse punt vloer is een stijlvolle keuze voor wie nét even iets anders wil dan een standaard visgraat. Dit klassieke legpatroon – ook wel Chevron genoemd – straalt luxe, symmetrie en rust uit. Met een Hongaarse punt PVC vloer haal je het beste van twee werelden in huis: een chique uitstraling én het comfort van PVC. Of je nu kiest voor klik PVC of verlijmde variant – onze collectie biedt zowel Hongaarse punt klik PVC als plak PVC Hongaarse punt. Een PVC Hongaarse punt vloer is onderhoudsvriendelijk, duurzaam en geschikt voor vloerverwarming. Dankzij de strakke lijnen die onder een vaste hoek samenkomen, oogt een Hongaarse punt vloer PVC bijzonder verfijnd en ruimtelijk. Deze vloer past perfect in moderne interieurs, maar ook in klassieke woonstijlen komt het patroon prachtig tot zijn recht. Verkrijgbaar in verschillende kleuren en structuren, zodat je altijd een Hongaarse punt PVC vindt die bij jouw smaak past.




















