Meer dan 6.285 vloeren

Forbo Allura Material Natural Concrete 62512FL5 Tegel Loose Lay
€ 75,60 per m2
De Allura Material Natural Concrete 62512FL5 Tegel Loose Lay is een grijze en betonlook PVC vloer in de serie Forbo Allura Material. Deze vloer bevat een toplaag van 0,55 mm met hoge kwaliteit.
Gratis staalaanvraag voor Forbo Allura Material Natural Concrete 62512FL5 Tegel Loose Lay
Vraag een gratis staal aan voor Forbo Allura Material Natural Concrete 62512FL5 Tegel Loose Lay om de nieuwe PVC vloer in je eigen huis te kunnen bekijken.
De PVC vloer Forbo Allura Material Natural Concrete 62512FL5 Tegel Loose Lay door ons laten leggen?
Benieuwd naar de mogelijkheden voor het all-in laten leggen van je nieuwe vloer? Gebruik onze offerte aanvragen pagina voor het opvragen van een offerte.
Gratis offerte aanvragenAanvullende informatie
| Merk | |
|---|---|
| Serie | |
| Patroon | |
| Methode | |
| Installatie | Zwevend |
| Dikte | 4,0 mm |
| Afmeting | 100 x 100 cm |
| Afmetingen | 1000 × 1000 × 4 mm |
| Meterprijs | € 75,60 per m2 |
| Pakinhoud | 1,00 m2 |
| Toplaag | 0,55 mm |
| Kleuren | |
| Looks | |
| Vloerverwarming | Geschikt voor vloerverwarming |
| Traprenovatie | Geschikt voor traprenovatie |
| Categorieën | PVC Vloeren, Loose Lay PVC Vloeren, Forbo Loose Lay PVC Vloeren, Forbo Allura Material Loose Lay PVC Vloeren, Tegel Loose Lay PVC Vloeren |
Over Forbo
Het uitzoeken van de juiste vloer voor in huis is een leuke en ook uitdagende klus. Met een vloer van Forbo kies je voor duurzaamheid en kwaliteit. Forbo Flooring biedt je met de bekende merken de mooiste en meest inspirerende vloeren voor jouw woning.









