Meer dan 6.285 vloeren

Gerflor Creation 70 0531 Halifax Tegel Dryback
€ 43,95 per m2
De Creation 70 0531 Halifax Tegel Dryback is een antraciete en betonlook PVC vloer in de serie Gerflor Creation 70. Deze vloer bevat een toplaag van 0,70 mm met hoge kwaliteit.
Gratis staalaanvraag voor Gerflor Creation 70 0531 Halifax Tegel Dryback
Vraag een gratis staal aan voor Gerflor Creation 70 0531 Halifax Tegel Dryback om de nieuwe PVC vloer in je eigen huis te kunnen bekijken.
De PVC vloer Gerflor Creation 70 0531 Halifax Tegel Dryback door ons laten leggen?
Benieuwd naar de mogelijkheden voor het all-in laten leggen van je nieuwe vloer? Gebruik onze offerte aanvragen pagina voor het opvragen van een offerte.
Gratis offerte aanvragenRoomvisualisator
Bekijk deze vloer in de online visualisator
Aanvullende informatie
| Merk | |
|---|---|
| Serie | |
| Patroon | |
| Methode | |
| Installatie | Verlijmd |
| Dikte | 2,5 mm |
| Afmeting | 61 x 61 cm |
| Afmetingen | 610 × 610 × 2,5 mm |
| Meterprijs | € 43,95 per m2 |
| Pakinhoud | 3,35 m2 |
| Toplaag | 0,70 mm |
| Kleuren | |
| Looks | |
| Geluidsreductie | 4 dB |
| Vloerverwarming | Geschikt voor vloerverwarming |
| Traprenovatie | Geschikt voor traprenovatie |
| Categorieën | PVC Vloeren, Plak PVC Vloeren, Gerflor Plak PVC Vloeren, Gerflor Creation 70 Plak PVC Vloeren, Tegel Plak PVC Vloeren |
Over Gerflor
Gerflor's PVC vloeren zijn stijlvolle en makkelijk te leggen producten voor een breed scala van toepassingen bij zowel nieuwbouw- als renovatieprojecten. Deze collecties zijn verkrijgbaar in tal van afmetingen en realistische designs, en volgen de nieuwste designtrends.






