Meer dan 6.285 vloeren

Gerflor Creation 70 0556 Clifton Walvisgraat Dryback
€ 39,95 per m2
De Creation 70 0556 Clifton Walvisgraat Dryback is een bruine en houtlook PVC vloer in de serie Gerflor Creation 70. Deze vloer bevat een toplaag van 0,70 mm met hoge kwaliteit.
Gratis staalaanvraag voor Gerflor Creation 70 0556 Clifton Walvisgraat Dryback
Vraag een gratis staal aan voor Gerflor Creation 70 0556 Clifton Walvisgraat Dryback om de nieuwe PVC vloer in je eigen huis te kunnen bekijken.
De PVC vloer Gerflor Creation 70 0556 Clifton Walvisgraat Dryback door ons laten leggen?
Benieuwd naar de mogelijkheden voor het all-in laten leggen van je nieuwe vloer? Gebruik onze offerte aanvragen pagina voor het opvragen van een offerte.
Gratis offerte aanvragenRoomvisualisator
Bekijk deze vloer in de online visualisator
Aanvullende informatie
| Merk | |
|---|---|
| Serie | |
| Patroon | |
| Methode | |
| Installatie | Verlijmd |
| Dikte | 2,5 mm |
| Afmeting | 23 x 91 cm |
| Afmetingen | 914 × 228 × 2,5 mm |
| Meterprijs | € 39,95 per m2 |
| Pakinhoud | 3,34 m2 |
| Toplaag | 0,70 mm |
| Kleuren | |
| Looks | |
| Geluidsreductie | 4 dB |
| Vloerverwarming | Geschikt voor vloerverwarming |
| Traprenovatie | Niet geschikt voor traprenovatie |
| Categorieën | PVC Vloeren, Plak PVC Vloeren, Gerflor Plak PVC Vloeren, Gerflor Creation 70 Plak PVC Vloeren, Walvisgraat Plak PVC Vloeren |
Over Gerflor
Gerflor's PVC vloeren zijn stijlvolle en makkelijk te leggen producten voor een breed scala van toepassingen bij zowel nieuwbouw- als renovatieprojecten. Deze collecties zijn verkrijgbaar in tal van afmetingen en realistische designs, en volgen de nieuwste designtrends.
Visgraat PVC vloer – klassiek patroon in een modern jasje
De visgraat vloer is al jaren dé favoriet voor wie op zoek is naar een stijlvolle, luxe uitstraling. Of je nu kiest voor pvc visgraat vloer, visgraat laminaat of een houten variant: het visgraat patroon geeft elke ruimte karakter. Bij ons vind je een ruim assortiment aan visgraat PVC vloeren – zowel in klik PVC als plak PVC uitvoering. Ga je voor een snelle en zwevende installatie? Dan is visgraat klik PVC of visgraat PVC klik ideaal. Liever verlijmen voor een extra strakke afwerking? Kies dan voor visgraat plak PVC of PVC visgraat plak. Naast de standaardafmetingen hebben we ook visgraat XL: extra grote planken voor een moderne twist op het klassieke patroon. Deze variant is perfect voor grote ruimtes of als je echt een statement wilt maken. Of je nu een robuuste houtlook zoekt of een verfijnde, neutrale tint – in onze collectie visgraat click PVC en visgraat plak PVC vind je altijd een vloer die bij jouw stijl past.


