Meer dan 6.286 vloeren

Gerflor Creation 70 0799 Toasted Wood Cafe Plank XL Click
€ 57,50 per m2
De Creation 70 0799 Toasted Wood Cafe Plank XL Click is een bruine en houtlook PVC vloer in de serie Gerflor Creation 70 zonder geïntegreerde ondervloer. Deze vloer bevat een toplaag van 0,70 mm met hoge kwaliteit.
Gratis staalaanvraag voor Gerflor Creation 70 0799 Toasted Wood Cafe Plank XL Click
Vraag een gratis staal aan voor Gerflor Creation 70 0799 Toasted Wood Cafe Plank XL Click om de nieuwe PVC vloer in je eigen huis te kunnen bekijken.
De PVC vloer Gerflor Creation 70 0799 Toasted Wood Cafe Plank XL Click door ons laten leggen?
Benieuwd naar de mogelijkheden voor het all-in laten leggen van je nieuwe vloer? Gebruik onze offerte aanvragen pagina voor het opvragen van een offerte.
Gratis offerte aanvragenRoomvisualisator
Bekijk deze vloer in de online visualisator
Aanvullende informatie
| Merk | |
|---|---|
| Serie | |
| Patroon | |
| Methode | |
| Ondervloer | Zonder geïntegreerde ondervloer |
| Installatie | Zwevend |
| Dikte | 6,0 mm |
| Afmeting | 24 x 146 cm |
| Afmetingen | 1461 × 242 × 6 mm |
| Meterprijs | € 57,50 per m2 |
| Pakinhoud | 1,77 m2 |
| Toplaag | 0,70 mm |
| Kleuren | |
| Looks | |
| Geluidsreductie | 5 dB |
| Vloerverwarming | Geschikt voor vloerverwarming |
| Traprenovatie | Geschikt voor traprenovatie |
| Categorieën | PVC Vloeren, Klik PVC Vloeren, Gerflor Klik PVC Vloeren, Gerflor Creation 70 Klik PVC Vloeren, Plank Klik PVC Vloeren |
Over Gerflor
Gerflor's PVC vloeren zijn stijlvolle en makkelijk te leggen producten voor een breed scala van toepassingen bij zowel nieuwbouw- als renovatieprojecten. Deze collecties zijn verkrijgbaar in tal van afmetingen en realistische designs, en volgen de nieuwste designtrends.
PVC vloer rechte plank – strak, stijlvol en tijdloos
Ben je op zoek naar een PVC vloer met een rechte plank? Dan zit je hier goed. De rechte PVC vloer is dé klassieker onder de vloerpatronen en past perfect in ieder interieur. Of je nu kiest voor plak PVC rechte plank of juist voor click PVC rechte plank, dit patroon straalt rust en eenheid uit. Een PVC rechte plank zorgt voor een optisch grotere ruimte dankzij de lange, rechte lijnen. Het is een ideale keuze als je houdt van een rustige basis met een moderne twist. Dankzij de verschillende opties in klik PVC recht of plak PVC recht, kun je de vloer precies afstemmen op jouw woonsituatie. Wil je een vloer die strak ligt en lang meegaat? Dan zijn PVC rechte stroken een uitstekende keuze. Onze PVC vloer recht is verkrijgbaar in diverse kleuren, structuren en afwerkingen. Of je nu houdt van een warme houtlook of een koelere, moderne uitstraling – er is altijd een variant die bij jouw smaak past.










