Meer dan 6.286 vloeren

Gerflor Creation 70 0063 Rough Textile Grey Tegel Click
€ 57,50 per m2
De Creation 70 0063 Rough Textile Grey Tegel Click is een grijze en betonlook PVC vloer in de serie Gerflor Creation 70 zonder geïntegreerde ondervloer. Deze vloer bevat een toplaag van 0,70 mm met hoge kwaliteit.
Gratis staalaanvraag voor Gerflor Creation 70 0063 Rough Textile Grey Tegel Click
Vraag een gratis staal aan voor Gerflor Creation 70 0063 Rough Textile Grey Tegel Click om de nieuwe PVC vloer in je eigen huis te kunnen bekijken.
De PVC vloer Gerflor Creation 70 0063 Rough Textile Grey Tegel Click door ons laten leggen?
Benieuwd naar de mogelijkheden voor het all-in laten leggen van je nieuwe vloer? Gebruik onze offerte aanvragen pagina voor het opvragen van een offerte.
Gratis offerte aanvragenRoomvisualisator
Bekijk deze vloer in de online visualisator
Aanvullende informatie
| Merk | |
|---|---|
| Serie | |
| Patroon | |
| Methode | |
| Ondervloer | Zonder geïntegreerde ondervloer |
| Installatie | Zwevend |
| Dikte | 5,0 mm |
| Afmeting | 70 x 70 cm |
| Afmetingen | 701,3 × 701,3 × 5 mm |
| Meterprijs | € 57,50 per m2 |
| Pakinhoud | 4,92 m2 |
| Toplaag | 0,70 mm |
| Kleuren | |
| Looks | |
| Geluidsreductie | 5 dB |
| Vloerverwarming | Geschikt voor vloerverwarming |
| Traprenovatie | Geschikt voor traprenovatie |
| Categorieën | PVC Vloeren, Klik PVC Vloeren, Gerflor Klik PVC Vloeren, Gerflor Creation 70 Klik PVC Vloeren, Tegel Klik PVC Vloeren |
Over Gerflor
Gerflor's PVC vloeren zijn stijlvolle en makkelijk te leggen producten voor een breed scala van toepassingen bij zowel nieuwbouw- als renovatieprojecten. Deze collecties zijn verkrijgbaar in tal van afmetingen en realistische designs, en volgen de nieuwste designtrends.









