Meer dan 6.285 vloeren

Therdex Private 8103-21 Weense punt Dryback
€ 44,95 per m2
De Private 8103-21 Weense punt Dryback is een bruine en houtlook PVC vloer in de serie Therdex Private. Deze vloer bevat een toplaag van 0,55 mm met hoge kwaliteit. Installatie kan worden gedaan in hoek van 55 graden. Afwerking met embossed in register embossing.
Plintactie: Combineer deze PVC vloer nu met gratis plint, voor elke vierkante meter PVC krijg je één meter plint gratis.
Gratis staalaanvraag voor Therdex Private 8103-21 Weense punt Dryback
Vraag een gratis staal aan voor Therdex Private 8103-21 Weense punt Dryback om de nieuwe PVC vloer in je eigen huis te kunnen bekijken.
De PVC vloer Therdex Private 8103-21 Weense punt Dryback door ons laten leggen?
Benieuwd naar de mogelijkheden voor het all-in laten leggen van je nieuwe vloer? Gebruik onze offerte aanvragen pagina voor het opvragen van een offerte.
Gratis offerte aanvragenAanvullende informatie
| Merk | |
|---|---|
| Serie | |
| Patroon | |
| Methode | |
| Installatie | Verlijmd |
| Dikte | 2,5 mm |
| Afmeting | 12 x 71 cm |
| Afmetingen | 711 × 118,5 × 2,5 mm |
| Meterprijs | € 44,95 per m2 |
| Pakinhoud | 3,37 m2 |
| Toplaag | 0,55 mm |
| Kleuren | |
| Bevel | |
| Embossing | |
| Looks | |
| Hoek | 55 graden |
| Vloerverwarming | Geschikt voor vloerverwarming |
| Traprenovatie | Niet geschikt voor traprenovatie |
| Categorieën | PVC Vloeren, Plak PVC Vloeren, Therdex Plak PVC Vloeren, Therdex Private Plak PVC Vloeren, Weense punt Plak PVC Vloeren |
Over Therdex
Therdex PVC vloeren is een karakteristiek en hoogwaardig PVC merk voor stijlbewuste consumenten en professionals. Voor elk interieur biedt Therdex een onderscheidende, duurzame en veilige PVC vloer. Van eigentijdse visgraat en moderne Hongaarse punt tot klassieke lange planken en robuuste tegels. De producten zijn niet alleen onderscheidend op esthetisch niveau, maar ook als het gaat om milieuvriendelijke eigenschappen. Dat maakt Therdex gewaardeerd onder architecten, designers en interieurliefhebbers die op zoek zijn naar een onderscheidende en duurzame vloer.





